wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
NAFTA-GAZ-CHEMIA 2017
NAFTA-GAZ-CHEMIA 2017
  • XV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia 2017
    20 września 2017, Hotel Novotel Warszawa Airport, ul 1 Sierpnia 1 , Warszawa
XV Międzynarodowa Konferencja Nafta-Gaz-Chemia 2017
XV Międzynarodowa Konferencja Nafta-Gaz-Chemia 2017

Sprawozdanie z XV Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Nafta-Gaz-Chemia 2017

Konsultacje na stoisku GAZ-SYSTEM

Zapraszamy na stoisko GAZ-SYSTEM - na którym w godzinach 10.00-12.00 będzie możliwość spotkania przedstawicieli Pionu Zakupów GAZ-SYSTEM.

Pani Justyna Klukowska-Wieczorek, kierownik Działu Systemów i Analiz Zakupowych oraz Pan Kamil Magier, kierownik Działu Realizacji Zamówień - będą do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy!

 

PGNiG Partnerem Sesji podczas XV Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Nafta-Gaz-Chemia 2017

PGNiG Partnerem Sesji podczas XV Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Nafta-Gaz-Chemia 2017

Miło nam poinformować, że Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) – największa spółka w Polsce zajmująca się poszukiwaniem i wydobywaniem gazu ziemnego i ropy naftowej, została partnerem sesji podczas XV Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Nafta-Gaz-Chemia 2017.

Minister Energii - Krzysztof Tchórzewski otworzy Konferencję Nafta-Gaz-Chemia 2017
2017-08-16

Z wielką przyjemnością informujemy, że Pan Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii, otworzy Konferencję Nafta-Gaz-Chemia 2017 i wygłosi wystąpienie wprowadzające.

Patronat honorowy Ministerstwa Rozwoju
2017-08-11

Ministerstwo Rozwoju objęło patronatem honorowym XV Międzynarodową Konferencję i Wystawę Nafta-Gaz-Chemia 2017.

Gaz System Partnerem Konferencji

Gaz System Partnerem Konferencji

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. został Partnerem Konferencji.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A jest firmą strategiczną dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju.  Kluczowym zadaniem GAZ-SYSTEM S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju, w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego. 

Patronat Zespołu Parlamentarnego ds. Przemysłu Chemicznego

Zespół Parlamentarny ds. Przemysłu Chemicznego objął patronatem honorowym XV Międzynarodową Konferencję i Wystawę Nafta-Gaz-Chemia 2017.

Tegoroczne wystąpienie wprowadzające do panelu o "Chemii specjalistycznej w Polsce" wygłosi Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego ds. Przemysłu Chemicznego Pan Piotr Cieśliński.

Jesteśmy zaszczyceni, że Konferencja cieszy się tak dużym zainteresowaniem instytucji związanych z przemysłem naftowym, chemicznym i gazowym.

Wiceminister Energii Michał Kurtyka o Nord Stream II

"Nasza dzisiejsza dyskusja poświęcona gazociągowi Nord Stream II potwierdza, że od dzisiaj nie możemy o tym projekcie mówić inaczej niż projekt polityczny. Musimy brać pod uwagę wszystkie konsekwencje jakie będzie on miał dla unii energetycznej i bezpieczeństwa energetycznego UE" – powiedział wiceminister energii Michał Kurtyka po spotkaniu Rady ds. TTE, która odbyła się w Luksemburgu 26 czerwca 2017 r.

Miło nam poinformować, że Minister Kurtyka zagości też na naszej XV Międzynarodowej Konferencji Nafta-Gaz-Chemia 2017, aby wypowiedzieć się m.in. o perspektywach wspólnego rynku energii.

Zapraszamy już 20 września 2017 do Hotelu Novotel Warszawa Airport. 

Patronat honorowy Pana Krzysztofa Tchórzewskiego - Ministra Energii

Miło nam poinformować, że Pan Minister Krzysztof Tchórzewski objął patronatem XV Międzynarodową Konferencję i Wystawę Nafta-Gaz-Chemia 2017.

Patronat honorowy 2017

Z wielką przyjemnością informujemy, że XV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa NAFTA-GAZ-CHEMIA 2017 została objęta patronatem honorowym:

Pana Andrzeja Adamczyka - Ministra Infrastruktury i Budownictwa

Pana Mariusza Oriona Jędryska - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska i Głównego Geologa Kraju

 

MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY PATRONEM MEDIALNYM MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI I WYSTAWY „Nafta-Gaz-Chemia”

MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY PATRONEM MEDIALNYM MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI I WYSTAWY „Nafta-Gaz-Chemia”

Zarząd Targów Warszawskich po raz kolejny nawiązał współpracę z wydawnictwem Raven Media, wydawcą przemysłowego miesięcznika „MM Magazyn Przemysłowy”, który został Patronem Medialnym XV Międzynarodowej Konferencji i Wystawy „Nafta-Gaz-Chemia” organizowanej
20 września 2017r w Warszawie.

To jedno z najważniejszych pism branżowych w Polsce. Poszerza wiedzę techniczną oraz inżynierską. Należy do międzynarodowej grupy publikacji specjalistycznych dla przemysłu, oznaczonych wspólną marką MM. Rocznie ukazuje się ponad 6 milionów egzemplarzy tytułów ze znakiem MM wydawanych w 13 krajach, w 12 językach.

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl