wybierz wersję:    dołącz do nas
newsletter:
szukaj:
NAFTA-GAZ-CHEMIA 2017
NAFTA-GAZ-CHEMIA 2017
  • XV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Nafta-Gaz-Chemia 2017
    20 września 2017, Hotel Novotel Warszawa Airport, ul 1 Sierpnia 1 , Warszawa

Patronat Zespołu Parlamentarnego ds. Przemysłu Chemicznego

Zespół Parlamentarny ds. Przemysłu Chemicznego objął patronatem honorowym XV Międzynarodową Konferencję i Wystawę Nafta-Gaz-Chemia 2017.

Tegoroczne wystąpienie wprowadzające do panelu o "Chemii specjalistycznej w Polsce" wygłosi Przewodniczący Zespołu Parlamentarnego ds. Przemysłu Chemicznego Pan Piotr Cieśliński.

Jesteśmy zaszczyceni, że Konferencja cieszy się tak dużym zainteresowaniem instytucji związanych z przemysłem naftowym, chemicznym i gazowym.

Wiceminister Energii Michał Kurtyka o Nord Stream II

"Nasza dzisiejsza dyskusja poświęcona gazociągowi Nord Stream II potwierdza, że od dzisiaj nie możemy o tym projekcie mówić inaczej niż projekt polityczny. Musimy brać pod uwagę wszystkie konsekwencje jakie będzie on miał dla unii energetycznej i bezpieczeństwa energetycznego UE" – powiedział wiceminister energii Michał Kurtyka po spotkaniu Rady ds. TTE, która odbyła się w Luksemburgu 26 czerwca 2017 r.

Miło nam poinformować, że Minister Kurtyka zagości też na naszej XV Międzynarodowej Konferencji Nafta-Gaz-Chemia 2017, aby wypowiedzieć się m.in. o perspektywach wspólnego rynku energii.

Zapraszamy już 20 września 2017 do Hotelu Novotel Warszawa Airport. 

Patronat honorowy Pana Krzysztofa Tchórzewskiego - Ministra Energii

Miło nam poinformować, że Pan Minister Krzysztof Tchórzewski objął patronatem XV Międzynarodową Konferencję i Wystawę Nafta-Gaz-Chemia 2017.

Patronat honorowy 2017

Z wielką przyjemnością informujemy, że XV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa NAFTA-GAZ-CHEMIA 2017 została objęta patronatem honorowym:

Pana Andrzeja Adamczyka - Ministra Infrastruktury i Budownictwa

Pana Mariusza Oriona Jędryska - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska i Głównego Geologa Kraju

 

MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY PATRONEM MEDIALNYM MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI I WYSTAWY „Nafta-Gaz-Chemia”

MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY PATRONEM MEDIALNYM MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI I WYSTAWY „Nafta-Gaz-Chemia”

Zarząd Targów Warszawskich po raz kolejny nawiązał współpracę z wydawnictwem Raven Media, wydawcą przemysłowego miesięcznika „MM Magazyn Przemysłowy”, który został Patronem Medialnym XV Międzynarodowej Konferencji i Wystawy „Nafta-Gaz-Chemia” organizowanej
20 września 2017r w Warszawie.

To jedno z najważniejszych pism branżowych w Polsce. Poszerza wiedzę techniczną oraz inżynierską. Należy do międzynarodowej grupy publikacji specjalistycznych dla przemysłu, oznaczonych wspólną marką MM. Rocznie ukazuje się ponad 6 milionów egzemplarzy tytułów ze znakiem MM wydawanych w 13 krajach, w 12 językach.

Zarząd Targów Warszawskich SA
02-566 Warszawa
ul. Puławska 12a

e-mail:
telefon
+48 (22) 849 60 06

fax
+48 (22) 849 3584
© 2011. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt & cms: www.zstudio.pl